EVA Silo & Mühendislik

Firmamız Bora Dağlıoğlu tarafından 23.03.2016 tarihinde kurulmuştur.

Kendisi 1980 Adana doğumludur. 2001 yılında Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuş,
2004 yılında Çukurova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Mühendislik ve Teknoloji Yönetimi anabilimdalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Kendisi 20 yıllık iş hayatı ve 15 yılı aşkın sektör tecrübesine sahiptir. Yurt içinde birçok şehirde ve yurt dışında 30 ‘u aşkın ülkede Tahıl Depolama Sistemleri konusunda Satış ve Proje faaliyetleri yürütmüştür.

Güçlü ve tecrübeli ekibimiz ve sizlerden aldığımız destek ile kurulduğu günden bugüne hızla yükselen bir grafik çizmekteyiz.

Firmamıza Tahıl Depolama Sistemleri alanında gösterdiği faaliyetleri yanısıra Analiz cihazları konusunda Amerikan Perkinelmer Grubuna bağlı PERTEN ve Alman PFEUFFER firmalarının tam yetkili Satıcısı ve Teknik Servis noktasıdır.

20' den fazla ülkeye hizmet veriyoruz. Hedefimiz Sizlere En İyi Hizmeti Sunmak!

  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda, uygulanan tüm süreçlerdeki verimliliği uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltmek
  • Sistemi etkin bir şekilde uygulayarak hep aynı kalitede ürünleri tedarik ettiğinin güvencesini vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak

 

Teklif İsteyin