MILLPART ELEVATÖR KOVALARI

Firmamız bayisi olduğu Millpart marka yüksek kaliteli elevatör kovaları satışı yapmaktadır. 

Buğday, un, yem, kepek, mısır, soya fasulyesi, gübre, makarna, pirinç ve diğer tahıllar için elevatör kovaları.
Değirmen için dayanıklı elevatör kovası, polietilen elevatör kovası.

  • ECO PRIME ELEVATÖR KOVASI - YEŞİL RENKLİ ELEVATÖR KOVASI

 

PE Polymer - Darbe Dayanımlı Polietilen

Yüksek hızlarda sert ve ani tepkimeli darbelere karşı her zaman maksimum dayanım. Kırılmaz yapısı sayesinde değişim sürelerinizi uzatır bakım giderlerinizin azalmasını sağlar. Eco Prime kovalar sürtünme kanalları sayesinde daha az sürtünme katsayısı oluşturur ve oluşacak enerji kaybını azaltarak motorlara yardımcı olur.

Ekonomik ve Sağlıklı

Eco Prime elevatör kovaları gıdaya uygun her alanda kullanılabilecek mühendislik plastiğinden üretilmektedir.

Kırılmaz Güçlü Yapı
En güçlü darbelere karşı güçlendirilmiş hammadde, darbelere karşı yüksek performans.

Zor Şartlara Hazır
Değişken hava şartları ve taşıma sırasında gelebilecek tüm darbelere hazır.

  • PREMIUM ELEVATÖR KOVASI

HDPE – Yüksek Yoğunluklu Polietilen

Kırılma Direnci
Premium elevatör kovaları HDPE - Yüksek Yoğunluklu Darbe Dayanım Katkılı Polietilen’den üretilmektedir. Kullandığımız katkılar mühendislik plastiği olarak Gıda güvenliği ne uygun EPDM sürtünme önleyici kauçuk sayesinde en güçlü darbelere karşı özel olarak üretilmektedir.

Sürtünme Direnci
Premium elevatör kovaları HDPE - Yüksek Yoğunluklu Darbe Dayanım Katkılı Polietilen’den üretilmektedir. Kullandığımız katkılar mühendislik plastiği olarak Gıda güvenliği ne uygun EPDM sürtünme önleyici kauçuk sayesinde en güçlü darbelere karşı özel olarak üretilmektedir.

Daha Az Bakım, Daha Çok Taşıma Gücü
Özellikle kırılmalar yüzünden yaşanılan elevatör kova değişimi, değişimler yüzünden yıpranan kayışlar, elevatörün duruşu yüzünden ve kapasitesinin düşmesinden kaynaklanan maliyetler, harcanan işçilik ve enerji maliyetlerindeki değişimi farkedeceksiniz.

Gerilme Direnci
Aşınmaya karşı sertleştirilmiş olsada aynı zamanda %70 form elastikiyeti sayesinde yüksek gerilme direnci sağlamaktadır.

  • EXCLUSIVE ELEVATÖR KOVASI

PA Nylon – Yüksek Sertlikte Darbe Dayanımlı Mühendislik Plastiği

En Güçlü Darbelere Karşı
Exclusive elevatör kovaları kırılmaya karşı maksimum dayanım için geliştirilmiştir. Yüksek hızlarda gelebilecek tüm darbelereri absorve edebilir kırılma sorununu ortadan kaldırır.

Daha Çok Hacim, Daha Az Atık
Millpart'ın ürettiği elevatör kovaları sağlamdır ve yüksek fayda ve verimlilik gözetilerek tasarlanmıştır. Her zaman, kaliteli mühendislik plastiklerinden oluşan malzemeler ile çevreye ve doğaya daha az zara verebilecek ancak daha güçlü ürünler yapmak için yeni yollar bulmayı deniyoruz.

Tüm Ürünlerde Yüksek Performans
Yem , Buğday , Mısır , Arpa, Makarna ve diğerleri Exclusive elevatör kovaları hepsinde yüksek performans ve dayanıklılık için üretilmiştir.

Metalden Sağlam, Ama Daha Hafif
Exclusive Elevatör Kovaları pres sac metal elevatör kovalarından daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Hafif Exclusive Kovalar ile %80'e varan enerji tasarrufu ve yüksek kapasite artışı sağlayabilirsiniz.

Daha Az Bakım, Daha Çok Taşıma Gücü
Ağız erimeleri ve kırılmalar yüzünden yaşanılan elevatör kova değişimi, değişimler yüzünden yıpranan kayışlar, elevatörün duruşu yüzünden ve kapasitesinin düşmesinden kaynaklanan maliyetler, harcanan işçilik ve enerji maliyetlerindeki değişimi farkedeceksiniz.

Elevatör Kovası Fiyatı, Elevatör Kovası fiyatları.

Elevatör Kovası teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.